Zlín

Blansko

4:1

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Zlín

Blansko

4

1

vs

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Na konci prosince a v průběhu první poloviny měsíce ledna jste mohli pokládat prostřednictvím sekce Ptejte se na našem webu otázky Davidu Juranovi. Odpovědi blanenského brankáře na dotazy z různých oblastí si můžete přečíst právě teď.
1) Petr, Blansko: Nemrzí tě, že v létě nevyšlo angažmá ve Znojmě? Do kterého týmu by ses chtěl během kariéry dostat?

Trošku mě to mrzí, ale v životě se stávají horší věci. Každopádně to beru jako velkou zkušenost a myslím, že jsem z toho v zápasech na podzim těžil. Mým snem je, jednou si zachytat za Slavii Praha, ale když to nevyjde, tak se nic neděje. Hlavně bych chtěl zkusit co nejvyšší možnou soutěž.

2, Helenka, Blansko: Kdyby ses nevěnoval fotbalu, jaký sport by byl tvoje jednička?

Vždy mě bavily kolektivní sporty a hlavně ty míčové. Jako malý jsem chodil hrávat do kroužku basketbal, ale hrával jsem občas i tenis, který mě také bavil. Pokud bych tedy nehrál fotbal, věnoval bych se jednomu z těchto sportů.

3) Stanislav, Blansko: Vím, že jsi čerstvým držitelem řidičáku, tak se pochlub, kolik kilometrů již máš naježděno? Jaké je tvé vysněné auto?

V autoškole jsem v průměru najezdil okolo 50 km. Sám jsem zatím zvládl jednu cestu a to z Blanska do Kuřimi. Radim Bubeníček mi půjčil po jednom tréninku vozidlo (odvážlivec) a ve zdraví jsme dojeli. Co se týká mého vysněného auta, tak se mi vždy líbilo BMW, ale vysněná auta jsou buď Bugatti Veyron nebo Dodge Viper.

4) Stanislav, Blansko: Jsi v okresní nominaci na cenu Fotbalista roku 2014. Věříš, že budeš následovat Honzu Trtílka?

V okresní nominaci jsem poprvé v životě a už to, být mezi 11 nejlepšími beru jako velkou poctu. Nevím, jaké šance mám z pozice brankáře. Na tuto otázku se tedy nedá odpovědět, jelikož do budoucnosti nevidím. Kdybych byl do 5. místa, tak to budu brát jako velký úspěch.

5) Tonda: Zajímalo by mne, jestli před utkáním dodržuješ nějaké rituály? Vedle koho sedíš v kabině?

Když si nasazuji štulpny, tak vždy nejdříve na levou nohu. To platí i o kopačkách a rukavicích. Ani to neberu jako rituál, ale spíše jako zvyk. Jediný rituál, který mám je, že si pokřižuji tyčky a břevno. V kabině sedím vedle Petra Gromského a Martina Pokorného.

6) Tonda: Co považuješ za svůj největší úspěch v dosavadní kariéře?

Za svůj největší úspěch považuji vítězství v kvalifikaci na amatérské EURO 2015, která se konala v Srbsku. Za úspěch považuji i vítězství v krajském přeboru a postup do divize jak s dorostem Blanska, tak i s muži a také, že jsem mohl být na zkoušce v druholigovém 1. SC Znojmo FK.

7) Pavel, Olomučany: Kterému týmu fandíš ve fotbale a v hokeji? Kteří hráči patří v těchto sportech k tvým oblíbeným?

Ve fotbale nejvíce fandím Realu Madrid, Chelsea a Slavii Praha. V hokeji Slavii Praha a Zlínu. Ve fotbale mezi mé oblíbené hráče patří Casillas, Lloris, Hart, Fernando Torres a Cristiano Ronaldo. V hokeji to jsou Roman Málek a Jaromír Jágr.

8) Jaroslav Žák, Blansko: Kdybys měl neomezené finanční možnosti, jaká by byla tvoje ideální dovolená? Kde a s kým?

Nad tímhle jsem nikdy moc nepřemýšlel. Mám rád teplo a pěknou přírodu, tak buď Španělsko nebo Irsko. Já vím, nejsem až tak náročný. A s kým by to bylo? Samozřejmě s přítelkyní.

9) Yvetka, Rousínov: Už se ti někdy stalo, žes dostal tolik gólů za záda, žes to nevydržel psychicky a nechal se vystřídat?

Párkrát se mi stalo, že jsem na tom byl v zápase hůř, když se dostalo hodně golů, ale vystřídat jsem se tuším nikdy nenechal.

10) Michal, Kuřim: Které filmy a kteří herci patří mezi tvé oblíbené?

Jsem posedlý Jimem Carreym a téměř všemi jeho filmy jako jsou Maska, Lhář lhář atd. Je jich moc. Z těch novějších jsou to Hobit a Hunger games. Můj nejoblíbenější žánr je komedie. Více ale sleduji seriály. Hodně se dívám na Dextera nebo Jak jsem poznal vaši matku.

11) Lucka, Brno: Jak zvládáš skloubit fotbal se školními povinnostmi a osobním životem?

Někdy je to dost těžké to skloubit. Ne tak se školou, protože končím ve škole celkem brzy. Navíc učení jsem nikdy moc času nedával a to do tréninku mám relativně dostatek času. Spíše je těžší skloubit fotbal s osobním životem, ale když se chce, tak jde všechno.

Děkujeme všem za položené dotazy.