Varnsdorf

Blansko

1:1

Blansko

Žižkov

27.09.2020 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Varnsdorf

Blansko

1

1

vs

Blansko

Žižkov

27.09.2020 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Posledního soupeře před začátkem jarní části divize D vyzvou zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. V tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích se svěřenci Zbyňka Zbořila utkají s celkem SK Moravská Slavia.
Blanenští se v týdnu opět připravovali v Boskovicích, kde dvakrát využili místní hřiště s umělou trávou. Ve středu pak byla na programu posilovna. Toužebně vzhlížený záměr sehrát poslední přípravný zápas na přírodním trávníku zůstal pouze zbožným přáním. „Ještě dnes jsme se pokoušeli domluvit hřiště ve Vojkovicích, bohužel klimatické podmínky posledních dní příznivé nebyly, takže to nejde. Ve hře byly také Drnovice a stadion Za Lužánkami, ale ani tam není kvalita travnaté plochy na odpovídající úrovni,“ komentoval situaci ohledně místa konání generálky trenér Zbořil.

I vzhledem k této skutečnosti blanenský kouč poslední přípravný zápas jako plnohodnotnou generálku nebere. „To bychom museli hrát na přírodním trávníku a v plné sestavě, což se bohužel nestane,“ mrzí trenéra A mužstva, jemuž bude scházet například nemocný Ivan Beránek či zkušený Petr Švancara, který je hlavním iniciátorem hromadného výjezdu fanoušků Zbrojovky Brno na hřiště Slovácka.

Sobotním soupeřem blanenských fotbalistů je brněnský celek Moravské Slavie, kterému patří v krajském přeboru 8. místo. V jeho kádru působí fotbalisté s divizními i třetiligovými zkušenostmi jako Vanja Logara, Petr Svoboda, Jakub Štourač, Tomáš Veselovský či Jan Veselý. Ten je s 15 brankami nejlepším střelcem mužstva. Moravská Slavia má rovněž druhý nejproduktivnější útok soutěže, který prezentuje 39 branek. V posledním přípravném zápase prohrála Moravská Slavia v brněnských Ivanovicích s Hodonínem 0:2.
Sportovní klub Moravská Slavia-fotbal - FK Blansko
Sobota 12. 3. 2016, 17:00
UT TCM Brněnské Ivanovice