Dukla

Varnsdorf

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů
B L A N S K O - Především do obrany se podařilo vedení FK APOS Blansko přivést několik posil před nadcházející sezónou.
Defenzívu A týmu zpevní Jan Novotný z 1. FC Brno, Ondřej Španěl z SK Olympia Ráječko a Ondřej Pokorný z MSK Břeclav. Všichni tři jsou v Blansku na půlročním hostování. Na stejnou dobu bylo hostování obnoveno také záložníku Lukáši Dvořáčkovi, který vinou zranění vynechal loňskou sezónu.

Hostování v přestup se změnilo v případě Michala Hájka z MKZ Rájce-Jestřebí. Opačným směrem rovněž na přestup zamířil po dohodě s trenérem i vedením obránce Luděk Kugler.

V blanenském dresu se v příštím ročníku divize naukáže ani stoper František Karaffa, který se rozhodl působit v některém z celků nižší soutěže a více se věnovat rodině, do které brzy čeká přírůstek. Za jeho poctivou práci mu touto cestou děkujeme.

Připomínáme, že naši borci v sobotu vstoupí do poháru ČMFS. V prvním kole bude jejich soupeřem MSK Břeclav. Utkání se hraje na hřišti v Šošůvce a má výkop v 17h.