Dukla

Varnsdorf

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů
B L A N S K O - Hodně nečekaný krok učinil hned po prvním kole nového ročníku divize kouč A týmu Petr Vašíček. Ten se totiž v pondělí vzdal svého postu.
Nečekaná zpráva zasáhla hned po prvním kole nového ročníku divize fotbalisty i příznivce FK APOS Blansko. Trenér Petr Vašíček oficiálně oznámil hráčům i vedení skutečnost, že rezignuje na post trenéra A týmu. Jak rozsáhlé změny v realizačním týmu bude mít za následek tato skutečnost ještě v tuto chvíli není jasné.

Jisté je, že předseda klubu Alois Ťoupek již na uvolněnou pozici našel náhradu. Novým lodivodem blanenské lavičky se stane bývalý kouč Dosty Bystrc pan Zbyněk Zbořil, který bude hráčům oficiálně představen na dnešním tréninku. Více informací přineseme v pátek dopoledne.