Jihlava

Blansko

1:4

Blansko

Hradec Králové

25.11.2020 | 13:00

Rozpis zápasů

vs

Jihlava

Blansko

1

4

vs

Blansko

Hradec Králové

25.11.2020 | 13:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XVI. ročníku ankety FOTBALISTA ROKU 2018. Slavnostní večer se uskuteční v pátek 11. ledna 2019 od 18,00 hod. v boskovickém zámeckém skleníku.
Anketa, které se zúčastnilo 27 okresních klubů, probíhala dvoukolově. V prvním kole měly kluby nominovat po třech uchazečích v každé z kategorií. Z nich byl o prvenství v jednotlivých kategoriích udělán seznam, ze kterého měly kluby v mužské kategorii přidělit nominovaným hráčům pořadí od 1. do 11. U ostatních kategorií od 1. do 3. Muži podle toho, na které místo je ten který oddíl nominoval, dostávali body od 11 do 1. U ostatních kategorií to bylo od 3 do 1 bodu.

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii bude vybráno z těchto hráčů:

Bednář David - FK Blansko, Havlíček Jan - FC Boskovice, Chloupek Luboš - FK Blansko, Keprt Daniel - SK Olympia Ráječko, Martinek Lukáš - FC Boskovice, Matuška Jan ml. - TJ Sokol Rudice, Paděra Ondřej - FK Blansko, Preč Antonín - FC Boskovice, Šmerda Dominik - FK Blansko, Tenora Jakub - FC Boskovice, Traxl Zdeněk - FK Černá Hora.

V kategorii dorostenec roku:

Alexa Štěpán - FC Boskovice, Fiala Jan - FK Blansko, Havelka Jan - FK Blansko.

V kategorii žák roku:

Farník Ondřej - FK Blansko, Opluštil Libor - FC Boskovice, Zouhar Dominik - FK Blansko.

V kategorii hráč přípravky roku:

Klimeš Bruno - FK Blansko, Pelíšek Jan - AFK Letovice, Setnička Tomáš - Žijeme hrou.

V kategorii trenér roku:

Havlíček Jan - FC Boskovice, Kolouch Tomáš - FK Blansko, Veselý Zdeněk - FK Blansko.

V kategorii rozhodčí roku:

Kosička Libor, Nejezchleb Miroslav, Strya Milan.

VV OFS vybere osobnost, která bude uvedena do síně slávy OFS Blansko.

V mužské kategorii bude vyhlášeno pořadí 1. až 11., v mládežnických kategoriích 1. až 3., v kategorii trenér a rozhodčí bude vyhlášen pouze první v pořadí. Ceny v jednotlivých kategoriích budou předávat starostové, sponzoři akce a sportovní osobnosti. Mezi vyhlášeními v jednotlivých kategoriích bude probíhat kulturní program. VV OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu k účasti na této akci.