Ostrava

Blansko

4:1

Jihlava

Blansko

23.10.2020 | 18:00

Rozpis zápasů

vs

Ostrava

Blansko

4

1

vs

Jihlava

Blansko

23.10.2020 | 18:00

Rozpis zápasů
O t r o k o v i c e - Pouze jedinou změnu oproti poslednímu utkání v Bystrci byl nucen trenér Šindelka provést. Pracovní povinnosti nedovolily do Otrokovic odcestovat Petru Šípovi, na pravé straně zálohy tak naskočil univerzál Radek Bezděk, který musel skousnout těsnou porážku 2:1.
„Bohužel jsme vůbec nezachytili začátek utkání stejně jako v Napajedlech. Bylo to brzy 2:0 a pak už se s výsledkem něco hodně těžko dělá. Chtěli jsme tu urvat bod, bohužel se vracíme s prázdnou. Za druhý poločas bychom si ho určitě zasloužili, je to škoda, že už nám tam po penaltě nic nepadlo. Nedá se nic dělat, musíme zabrat a doma v sobotu porazit Rosice,“ řekl bezprostředně po konci utkání Radek Bezděk.

Oba týmy se musely vypořádat s obtížným terénem ,který přeci jen více vyhovoval bojovněji laděnému týmu trenéra Matějíčka. „Terén byl katastrofální, opravdu se na něm moc kombinovat nedalo, protože míč neustále odskakoval. Navíc se už v prvním poločase zranil David Bednář, což naši hru také ovlivnilo,“ připomněl Bezděk nucené střídání kapitána Blanska, který vinou problémů s kotníkem odstoupil ve 33. minutě ze hry.

Anglický týden završí blanenští fotbalisté v sobotu, kdy od 16:00 budou v domácím prostředí hostit celek FC Slovan Rosice, jehož dres obléká například bývalý ligový hráč Pavel Šustr (1. FC Brno), loňský nejlepší střelec divize Petr Malata, či záložník Jan Pšikal, který v Blansku úspěšně působil na podzim 2008. „Je to kvalitní soupeř, vždyť loni za ně hrál i Milan Pacanda. Myslím si, že to bude hodně podobné, jako na jaře. Doma chceme vyhrát a uděláme pro to všechno. Snad se nám to podaří,“ přeje si Radek Bezděk.