Blansko

Dukla

1:0

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Dukla

1

0

vs

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů
U h e r s k ý   B r o d - I když měl jeho tým více ze hry, góly stříleli domácí. Obránce Michal Hájek po zápase v Uherském Brodu přiznal: „Prohráli jsme si to sami.“
V úvodu utkání přitom nic nenasvědčovalo tomu, že Blansko vyjde bodově naprázdno. Působilo fotbalovějším dojmem a rozvíjelo slibné útočné akce. „Bylo to nešťastné utkání. V prvním i druhém poločase jsme měli více ze hry, soupeř pouze nakopával, z čehož dal dva góly. O rozhodčích nemá vůbec cenu se bavit, protože jsme si to prohráli sami,“ kál se po zápase Hájek.

Při obou inkasovaných brankách se našemu mužstvu nepodařilo pokrýt prostor při přetaženém centru. „Je to tak, hlavně u druhého gól byl přetažený balón, bohužel jsme na něho nedosáhli. Na zadní tyči byl volný hráč, který to hlavou trefil. Na druhou stranu my jsme si až tolik šancí nevypracovali, spíš jsme hráli po vápno, samozřejmě až na tu penaltu na Karáska, která byla jasná,“ přiznal blanenský obránce.

V příštím týdnu čeká Blansko konfrontace s prvoligovou Zbrojovkou Brno a poté další utkání na domácí půdě proti Vrchovině. „Je to překvapení, že budeme hrát proti Brnu. Snad se chytneme, protože je to takový zápas na chytnutí. Potom v sobotu musíme vyhrát, nic jiného nám nezbývá,“ dodal Hájek.

Celý rozhovor s Michalem Hájkem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...