Blansko

Dukla

1:0

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Dukla

1

0

vs

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů
U h e r s k ý   B r o d - Třetí porážku v řadě na půdě soupeře musel po utkání v Uherském Brodu vstřebat trenér Blanska Roman Šindelka. Jeho tým se nevyvaroval chyb, které domácí dokázali ve dvou případech potrestat.
„Kluky jsme připravovali na to, že v Uherském Brodu se bude hrát těžko, že rozhodčí budou na jejich straně. Myslím, že v prvním poločase tomu tak bylo. Nebudeme se na to ale vymlouvat. Měli jsme vstřelit první branku a hrálo by se nám podstatně lépe. Bohužel jsme inkasovali po naší standardní situaci. Potom tam byla penalta na Karáska, kterou rozhodčí nedopískal. Věřil jsem, že v druhém poločase do toho půjdeme s větší chutí a odhodláním se o výsledek porvat, ale už v kabin bylo vidět, že kluci jsou otrávení a nedokázali se příliš motivovat. Druhý poločas jsme toho měli určitě dokázat víc. Pak jsme dostali druhou branku a dá se říct, že bylo po zápase. Pak už jsem i já poprvé v sezóně viděl, že nebylo v našich silách s výsledkem něco udělat,“ vyjádřil se k utkání Roman Šindelka.

Blanenské hodně rozčílila situace ze 38. minuty, kdy byl ve vápně sražen útočník Karásek. „To ani nebyla sporná situace. Kari to měl na hlavě a obránce ho zezadu srazil hokejovým způsobem. Viděli to všichni, byl to zákrok minimálně na žlutou kartu. Myslím si, že to bylo jednoznačné,“ nebral si servítky blanenský trenér.

V příštím týdnu čeká jeho svěřence exhibiční utkání s Brnem a poté hned v sobotu důležitý souboj s Vrchovinou. „Pokud se chceme udržet na špici, tak už pro nás bude každý zápas hodně důležitý. Je to takový pilotní půlrok s novým sponzorem, takže to chce se udržet nahoře a přes zimu potom bude více času pracovat na posílení mužstva na určitých postech, protože konkurence u nás příliš velká není,“ dodal Roman Šindelka.

Celý rozhovor s Romanem Šindelkou si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...