Blansko

Dukla

1:0

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Dukla

1

0

vs

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů
Blansko - Především spokojený s výkonem mladých hráčů byl po přátelském utkání v Blansku trenér a sportovní ředitel Zbrojovky Brno Karel Večeřa, který dal šanci také čtyřem dorostencům. (www.1.fcbrno.cz)
„Chtěli jsme dát příležitost hlavně perspektivním klukům, takže z tohoto pohledu určitě příjemné zjištění, že u mladých hráčů je výhled pozitivní. Jsem s nimi spokojený. Mají určitě na to, aby se do ligového kádru zapracovali,“ poznamenal na adresu čtveřice Simerský, Matyska, Kunc, Přerovský a dalších mladých hráčů z juniorky brněnský trenér.

Ten po zápase ocenil výkon Blanska, které první poločas prohrálo 0:2. „Dva nebo tři kluky z vašeho týmu znám. Blansko mě mile překvapilo. Především v prvním poločase s námi drželo krok. Já jim chci popřát, aby hráli co nejvýš, dařilo se jim v soutěži a dělali lidem v Blansku radost. Dostal jsem se sem po delší době a určitě to tu je příjemné prostředí,“ dodal sympaticky Večeřa.

Na úterní jednání představenstva Zbrojovky Brno se projednávali výsledky a také pozice Karla Večeři. Tomu vedení klubu vyslovilo jednoznačnou důvěru, i když se jeho mužstvo nachází na samém chvostu ligové tabulky. „Určitě je to nepříjemné jak pro vedení, hráče, tak i pro celou veřejnost, ale důležité bude, abychom na sestupových příčkách nebyli po skončení ligového ročníku, což je náš cíl. My se musíme soustředit vždy na nejbližší zápas. Ten, který nás čeká v Plzni bude těžký, ale určitě se tam dá uhrát slušný výsledek. Potom nás čekají ještě čtyři zápasy a každý bod, který uděláme bude strašně důležitý,“ uvědomuje si Karel Večeřa.

Celý rozhovor s Karlem Večeřou si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...