Blansko

Dukla

1:0

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Dukla

1

0

vs

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Proti Zbrojovce odehrál kapitán Blanska David Bednář první poločas, který jeho tým prohrál 0:2. Jak je zvykem v mistrovských zápasech tak i obrana ligového týmu měla s jeho rychlostí a kreativitou občas problémy.
„První poločas hodnotím docela dobře. Určitě to nebylo nejhorší. Samozřejmě jsme na soupeře neměli. Něco se nám ale vytvořit podařilo, takže docela dobrý. Druhý poločas jsem moc neviděl, protože jsem se bavil s Petrem Čejkou, kterého jsem dlouho neviděl. Myslím si, že takový zápas nám nedá asi nic, ale snad se alespoň Brno chytne,“ dodal s trpkým úsměvem David Bednář.

Blanenského záložníka trošku zarazilo, že jeho tým nebyl pro přátelské utkání se Zbrojovkou širší. „Je velká škoda, že soupeř přijede ve 22 lidech a my jsme do utkání, které se tu hraje jednou za dva roky nenasadíme třeba dorostence, které údajně nikdo nepozval, což je podle mě škoda,“ mrzelo po zápase Bednáře.

Jeho tým se musel obejít bez útočníka Jana Karáska, který pro pracovní vytížení do utkání nemohl zasáhnout. „Určitě chyběl, protože hraje docela dobře, má fazónu, takže by něco vymyslel. Na druhou stranu byl to pouze přátelák, takže ve finále je jedno, jestli tady byl nebo ne,“ řekl k absenci čtyřgólového útočníka David Bednář.

Blansko již v sobotu čeká další domácí utkání v rámci 10. kola Divize, kdy od 15:00 bude hostit nováčka a sice celek SK Vrchovinu. „Nám domácí prostředí velí vyhrát, takže pro to uděláme všechno. Určitě zvu i diváky, ať přijdou fandit, abychom konečně udělali tři body a posunuli se v tabulce výš,“ uzavřel blanenský kapitán.

Pro ty z vás, kteří sobotní utkání Blanska s Vrchovinou nebudou moci sledovat osobně bude tradičně připraven online přenos. http://www.onlajny.cz/match/index/id/21608

Celý rozhovor s Davidem Bednářem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...