Karviná B

Karviná B

Za tropického počasí zahájili dnes fotbalisté Blanska přípravu na novou sezónu. Na úvodním tréninku se hlásilo 22 hráčů do pole a 2 brankáři.

Trenér Vorlický se z rodinných důvodů nemohl prvního tréninku zúčastnit, zastoupil jej tedy trenér B-týmu Zdeněk Veselý. Připraven byl již i nový hrající asistent trenéra David Bednář, nechyběl ani trenér brankářů Jaromír Piták. Své spoluhráče přišli alespoň pozdravit zranění Filip Holman s Františkem Čejkou.

Hráči dostali počas volna individuální plány, a proto nebyl první trénink „seznamovací“, nýbrž pořádně náročný. Po celý trénink se střídala velká hra s kilometrovými běhy na čas. S přibývající únavou se vykrystalizovala skupinka nejlepších běžců, ve které vynikala trojice Filip Kocůrek, Manji Moses Gimsay a Dan Jambor. V patách jim byl dorostenec Patrik Müller (ročník 2008).

Ve čtvrtek i v pátek budou tvrdé tréninkové dávky pokračovat. V sobotu 13. června poté čeká blanenské fotbalisty 1. zápas přípravy, když se na stadionu v Údolní ulici střetnou od 10:00 s mužstvem Tatranu Bohunice.

SEZNAM HRÁČŮ NA ÚVODNÍM TRÉNINKU:

• David Kubica
  • Petr Nešetřil
  • Lukáš Málek (návrat z hostování v FK Kunštát)
  • Filip Kocůrek
  • Dominik Blažík
  • Tomáš Feik
  • Filip Smrčka
  • Vladislav Němec
  • Karel Jaroš
  • Richard Foltýn
  • Filip Kříž (na jaře FC Svratka Brno)