B l a n s k o - Rozsvícená světla, spousta sněhu a vlezlý mráz. Takové podmínky provázely první trénink A-týmu FK Blansko.
Ve večerních hodinách po vydatné sněhové nadílce zahájilo blanenské mužstvo svou zimní přípravu na jarní část sezóny. Na prvním oficiálním tréninku se na umělé trávě na Mlýnské sešlo 17 hráčů, včetně několika nových posil týmu. Úvodní slovo pronesl na hrací ploše předseda blanenského fotbalového klubu Jiří Crha, společně s trenérem mužstva Martinem Mašou. Tento týden proběhnou ještě další dvě tréninkové jednotky, během kterých se bude mužstvo připravovat na svůj první přátelský zápas. Ten je na programu v sobotu 20.ledna od 11 hodin na tomto stadionu s týmem SK Olympia Ráječko.

Zveme všechny příznivce blanenského fotbalu na tento zahajovací přípravný duel.