Karviná B

Karviná B

Už zítra sehrají blanenští fotbalisté první zápas v rámci letní přípravy. Během sobotního dopoledne se na domácím stadionu na MLÝNSKÉ utkají s brněnským celkem z Bohunic. Tatran se po jednom roce v MSFL vrací zpět do divize (dnes již 4. ligy), jeho kádr navíc po sestupu opustilo hned 7 hráčů. Pikantní duel čeká Dominika Šmerdu, který přestoupil do Blanska právě z Bohunic. Utkání startuje v 9:00.
⚠️ ZMĚNA ČASU A MÍSTA ⚠️

- podle počasí a stavu hrací plochy bude zápas sehrán buď na přírodní trávě, nebo vedle na umělém povrchu

Autor: Zdeněk Veselý ml.