Karviná B

Karviná B

Naše B-mužstvo se v prvním utkání letní přípravy utkalo s Bořitovem. Juniorka doplněná třemi hráči z A-týmu a dorostenci od úvodních minut dominovala a již v poločase svítil na ukazateli skóre stav 8:1 pro Blansko B. Bořitov z kraje druhého poločasu snížil, Blansko už další branku nepřidalo a na úvod si tedy připsalo vítězství 8:2. Za zmínku stojí bilance Tomáše Černého, jenž se podílel na všech brankách blanenských. Sám zaznamenal 6 přesných zásahů a na 2 góly přihrál Ondřeji Farníkovi.

přátelské utkání , 22. července 2023, TJ Sokol Bořitov - FK Blansko B

TJ Sokol Bořitov

FK Blansko B

Branky: Černý 6, Farník O. 2
Rozhodčí: Ježek

?

Veselý - Brázda, Pernica, Šíp (C), Doubek - Feik - Málek, Dujka, Farník O., Sýkora - Černý
Střídali: Badal, Farník T.
Trenér: Zdeněk Veselý

Komentář trenéra Zdeňka Veselého: „Jednalo se o první utkání nově ustaveného B-mužstva, ve kterém jsme nemohli z různých důvodů počítat s několika hráči. Zastoupili je dorostenci a vedli si při tom velmi dobře. O výsledku utkání rozhodla první půle, ve druhé se utkání spíše jen dohrávalo. I přes jednoznačný výsledek nám utkání ukázalo i slabiny, na kterých budeme muset dlouhodobě pracovat. Příští soupeři nás jistě prověří daleko víc.“