1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Rosice

Start Brno

27.10.2024 | 14:30

Rosice

Start Brno

27.10.2024 | 14:30

Benfika v sobotu zajíždí na horkou půdu do Moravského Krumlova. Mužstvo Krumlova skončilo loni na 3. místě tabulky se ziskem 57 bodů za postupujícím Tišnovem a Kohoutovicemi, přičemž na první Tišnov ztrácel 4 body a na druhé postupové místo pouhé 2 body. I proto letos patří k hlavním favoritům soutěže, což od začátku prokazuje. Po 9 kolech má Moravský Krumlov 18 bodů a nejlepší defenzívu ze všech mužstvem, když inkasoval pouhých 6 branek. Spolu se Zastávkou a Soběšicemi se tak dělí o 2. místo v tabulce. V posledním kole Krumlov remizoval 1:1 ve Vilémovicích, přičemž o výhru přišel 5 minut před koncem po proměněné penaltě domácích. Benfiku tedy čeká velice těžký soupeř. Utkání v Moravském Krumlově startuje v 15:00!

Autor: Zdeněk Veselý ml.