3:0

Karviná B

3

0

Benfika se v neděli utkala v okresním derby s Cetkovicemi. Už začátek zápasu naznačil, že do Blanska přijel kvalitní soupeř. První dvě velké šance si vypracovali hosté z Cetkovic, ale branka se jim vstřelit nepodařila. Následně se osmělili také blanenští hráči. Skóre se poprvé měnilo v 19. minutě, když dobrou práci a přihrávku Dračky zužitkoval Kouakou. Hosté však vzápětí vyrovnali na 1:1. Benfika se postupně dostávala do šancí, hosté čekali na chyby a hrozili z rychlých protiútoků. V prvním poločase více branek nepadlo a stav byl tedy vyrovnaný. Blansko se čím dál více dostávalo do tlaku, ale hosty držel brankář Filip. V 66. minutě se prosadil Feik, ale opakoval se scénář z prvního poločasu a hosté za minutu opět srovnali. V poslední desetiminutovce už hostům docházely síly, čehož blanenští využili a třemi brankami zápas rozhodli. Vítězství se nerodilo vůbec lehce, Cetkovice předvedly povedený výkon a Blansko se na body skutečně nadřelo.

25. kolo , 26. května 2024, FK Blansko B - SK Cetkovice

5:2

1:1

SK Cetkovice

Branky: 19. Kouakou, 66. Feik, 82. Gimsay, 87. Smrčka, 90. Šedivý - 19. Horák, 67. Sychra
Žluté karty: 0 - 0
Rozhodčí: Hromek - Šilhánek, Suchý

Nešetřil - Pernica, Feik (C), Kocůrek, Dračka, Dujka, Novák (46. Gimsay), Foltýn (46. Smrčka), Farník T. (65. Šedivý), Kouakou (90. Veselý), Černý
Náhradníci: Šedivý, Smrčka, Gimsay, Veselý
Trenér: Zdeněk Veselý

Filip - Lepka (C), Kubín D., Cojocaru (83. Kováčik), Najer (78. Klimeš), Dokoupil, Sychra T. (83. Leftus), Horák (87. Sychra D.), Odehnal, Kubín M., Ziman (87. Jedlička)
Náhradníci: Jedlička, Sychra D., Kováčik, Leftus, Dostál, Klimeš
Trenér: David Loukota