Karviná B

Karviná B

Benfika se v neděli v poslední utkání na domácí půdě utká s Cetkovicemi. Cetkovice se jako nováček 1.B třídy aktuálně nachází na 11. místě tabulky se ziskem 24 bodů. V minulém kole zvítězili cetkovičtí fotbalisté vysoko 5:1 se třetími Tuřany a v jarní časti si vyšlápli i na čtvrtou Svratku B (2:1) a páté Horní Heršpice (5:1). Blanenští si budou muset dát pozor na útočné duo Sychra-Přikryl, které dohromady vstřelilo 22 branek z celkových 35 vstřelených gólů Cetkovic. Utkání na stadionu na Údolní startuje v 10:00.

Autor: Zdeněk Veselý ml.