Benfika sehrála okresní derby s Kunštátem B. Blanenské poslal do vedení Novák, který procedil míč pod vybíhajícím brankářem. Kunštát vyrovnal z nařízené penalty a zanedlouho měl i další velkou šanci. Hráčům Benfiky vázla kombinace a i přes některé vypracované šance bylo v jejich hře plno nepřesností. Ke konci poločasu si Ondřej Farník dobře převzal dlouhý pas od Blažíka, zatáhl jej do vápna a před prázdnou brankou našel volného Nováka. Po poločase byl tedy stav 2:1 pro domácí. Druhý poločas Blansku vůbec nevyšel. Ihned po změně stran Kunštát z brejku vyrovnal a zanedlouho poté se dostal do vedení. Blanenští se po zbytek zápasu snažili o vyrovnání, své šance však nevyužili a zkušeně hrající Kunštát v závěru pečetil vítězství brankou po rohovém kopu. Benfika tedy po výsledku 2:4 poprvé v přípravě prohrála.

přátelské utkání , 2. března 2024, FK Blansko B - FK Kunštát B

FK Blansko B

FK Kunštát B

Branky: Novák 2