1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Třinec

Hodonín

28.09.2024 | 15:30

Třinec

Hodonín

28.09.2024 | 15:30

Benfika se vrací do zápasového kolotoče a v sobotu se vydá k derby do Rájce-Jestřebí. V kádru Rájce působí řada hráčů, která prošla Blanskem - Trtílek, Gromský, Nečas, Vágner, Mokrý či hrající trenér Pšikal. Mužstvo Rájce dosud vybojovalo slušných 9 bodů, což znamená 6. místo v tabulce se ztrátou pouhého bodu na 4. příčku. Rájec vyniká především ofenzivní fází, kde spoléhá na útočný tandem Macháček-Sychra, který doplňuje kapitán Trtílek. V posledním utkání si svěřenci kouče Pšikala poradili doma se Soběšicemi, když zvítězili 1:0. Benfiku tedy čeká velmi těžký zápas. Utkání v Rájci-Jestřebí startuje v 15:30!

Autor: Zdeněk Veselý ml.