1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Hlubina

Benfika se v neděli vrátila na domácí půdu a čekal je čtvrtý celek tabulky z Troubska. První větší šanci si vytvořili hosté, ale po rychlém brejku z pravé strany netrefil branku z dobré pozice útočník Korol. Ve 13. minutě tedy udeřilo Blansko. Po centru Ondřeje Farníka se dostal k odraženému míči jeho bratr Tomáš a výstavní brankou z voleje nedal gólmanovi šanci. Troubsko se snažilo o vyrovnání a po rohovém kopu vykopával míč z brankové čáry Kamenský. Blanenští odpověděli tvrdou střelou Kaly, kterou Šmerda vyrazil. Poté se dostal do samostatného úniku Ryšavý, ale svůj nájezd neproměnil. Další zakončení hostů z nebezpečné pozice skončilo pouze střelou doprostřed. Benfika tedy trestala. Po zpětné přihrávce Tomáše Farníka si míč ke střele připravil zpoza vápna Bednář a nechytatelnou střelou do šibenice s přispěním břevna a tyče navýšil vedení. Krátce před poločasem orazítkoval Chloupek z jasné pozice břevno. Po změně stran Benfika přidala další dvě branky. Po přihrávce Kamenského se trefil Chloupek a na konečných 4:0 zvyšoval po pěkném sólu Kouakou. Ve zbytku utkání si domácí vedení pohlídali a mohli přidat i další branky, zatímco hosté si už vytvořili jen jednu velkou příležitost.