Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

10. kolo MSFL nabídne na Údolní souboj s vedoucím celkem soutěže! B-tým Baníku Ostrava prožívá velmi vydařený začátek soutěže, když prozatím nepoznal chuť porážky a se skórem 16:6 za 7 výher a 3 remízy vede tabulku se ziskem 24 bodů. Na druhý Start Brno má náskok šesti bodů. V posledních dvou kolech stačila k výhře Baníku pouze jediná branka, zároveň si ostravané připsali už 4 čistá konta. Blanenští naposledy ztratili skvěle rozehraný zápas na půdě Uherského Brodu, kde po poločase vedli 2:0. Brod ale dvěmi brankami stav utkání srovnali, a přestože to bylo hlavně Blansko, které útočilo, oba týmy braly po bodu. Vzájemná bilance s béčkem Baníku není přívětivá, neboť z posledních 5 utkání Baník třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Naposledy odjeli blanenští z Ostravy s debalkem 6:3, mají tedy soupeři co vracet! Zda se povede Blansku Baník obrat o body můžete sledovat v sobotu na Údolní od 15 hodin.

Upozorňujeme fanoušky, že v ulici Údolní probíhají stavební práce a vjezd ke stadionu doprovází změny v dopravě. Veškeré informace naleznete na tomto odkazu - https://www.blansko.cz/clanky/2023/07/na-udolni-ul...

Autor - Adam Přikryl