Ostrava

Hradec Králové

28.10.2020 | 14:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Fanoušci blanenského fotbalu mohou opět nastražit uši, oči a hltat každou novou informaci o blanenském fotbalu. V úterý 7. ledna totiž svěřenci Zbyňka Zbořila zahájili zimní přípravu na jarní část MSFL.

Do přípravy už nenaskočí dvojice Šulek - Schwendt, kteří po podzimní jízdě manšaft opustili. Naopak zpět v kádru se hlásí navrátilci z hostování a kouč Zbořil tak může využít kompletního kádru.

V rámci zimní pauzy čeká tým Zbyňka Zbořila a Martina Kasálka několik těžkých zkoušek. Tou první bude hned v pátek zápas proti brněnské Zbrojovce. „Podařilo se nám domluvit hned tři zápasy, ale bohužel áčko máme rovnou na začátek,“ hodnotí konfrontaci s brněnským velkoklubem Zbyněk Zbořil.

Po Zbrojovce přijde hned další zápas s klubem s velkým Z ve znaku, tentokrát však proti kategorii U19. Oba zápasy odehraje "kolbenka" na umělce na Mlýnské. Vstup na všechny přípravné zápasy bude zdarma.