Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

V předehrávce 11. kola MSFL zajíždějí fotbalisté Blanska do Slezska, kdy se v pátek utkání s celkem Třince. Třinec aktuálně okupuje 9. místo tabulky se 16 body, na blanenské 14. místo tak drží náskok 4 bodů. Třinec začal soutěž velmi dobře a po úvodní remíze s Hodonínem (1:1) následovaly výhry proti Karviné B, Slovácku B nebo Rosicím. V posledních kolech se ale Třinci dařit přestalo a z posledních 6 utkání bral jediné vítězství proti Bohunicím (1:0) a přidal 3 remízy a 2 porážky. Naposledy jsme se Třinci postavili ještě v době, kdy jsme společně působili ve druhé nejvyšší soutěži (FNL) a pokaždé se radoval domácí tým s výsledkem 2:0. Blanenští mají za sebou náročné utkání proti lídrovi soutěže z Ostravy, ve kterém se na Údolní branka neurodila a po bojovném průběhu, ve kterém mělo více šancí Blansko, si oba týmy rozdělily po bodu. Zda blanenští potvrdí zlepšující se formu můžete sledovat v Třinci v pátek od 15 hodin.

Autor - Adam Přikryl