2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko čeká dnes utkání čtvrtfinále krajského poháru. Od 16:30 se svěřenci trenéra Kuglera představí na půdě Bosonoh.
Blansko se do čtvrtfinále krajského poháru prokousalo přes dva soupeře. Nejprve v 1. kola 28. srpna 2011 vyhrálo na hřišti Medlánek 2:0. Ve 2. kole pak postup do čtvrtfinále vybojovalo na hřišti Lipovce, kde 7. září 2011 zvítězilo 3:2.

Soupeř z Bosonoh nejprve v 1. kole porazil Rájec-Jestřebí 5:3 (3:1), ve 2. kole pak po výsledku 1:1 (1:0) se Zbýšovem postoupil na penalty (4:2).

Tým FK SK Bosonohy je účastníkem 1.A třídy, skupiny A. Po odehraném 19. kole mu patří druhá příčka v tabulce se ziskem 35 bodů. Na první Vojkovice ztrácejí Bosonohy pouhý jeden bod. V posledním kole zvítězily Bosonohy na hřišti posledního Mikulova 3:2, když se hattrickem zaskvěl Patrik Holomek (37 let), bývalý hráč prvoligovém FC Boby Brno, který se do rodných Bosonoh vrátil po 8letém angažmá v nižších soutěžích Rakouska. K významným rodákům Bosonoh bezesporu patří i jeho starší bratr Pavel a nejlepší kanonýr v historii Zbrojovky Brno Karel Kroupa.