Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

Úvod utkání patřil domácím, ale ti ze svého tlaku branku nevytěžili. Skóre se poprvé měnilo ve 47. minutě, kdy se po chybě v rozehrávce a následném samostatném úniku prosadil Jovanovič. Zlínsko v 74. minutě navýšilo vedení po dohrané akci z rohového kopu. Blansko však zásluhou Tulajdana za 3 minuty snížilo. Velkou šanci na vyrovnání měl v 86. minutě Gimsay, ale jeho zakončení se do prostoru branky nevešlo. V závěru měli ještě domácí k dispozici pokutový kop, který však Nešetřil zneškodnil. Blansko rozhodně nepodalo herně špatný výkon, ale na body to, bohužel, nestačilo.

24. kolo , 19. dubna 2024, FC Zlínsko - FK Blansko

FC Zlínsko

Branky: 47. Jovanovič, 74. Krakovčík - 76. Tulajdan
Žluté karty: 41. Fabrice, 90. Dano - 0
Rozhodčí: Drozdy - Tomanec, Mayer P.
Delegát: Jaroslav Krajča

Kalina - Krakovčík (C), Slovák, Galus, Jovanovič, Weber (Vintr O.), Fabrice, Pernatskyi, Pecuch (71. Dostál), Russmann (21. Kuběna), Dano
Náhradníci: Gröger - Kuběna, Vychodil, Dostál, Al Taei, Sekulič, Vintr O.
Trenér: David Rojka

Nešetřil - Blažík (64. Rajčinec), Chyla, Feik (46. Gimsay), Porč, Kocůrek (64. Šedivý), Jambor, Sedlák, Tulajdan, Studený, Smrčka (C)
Náhradníci: Kubica - Kouakou, Novák, Rajčinec, Šedivý, Gimsay, Psota
Trenér: Jiří Vorlický