2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se podruhé v rámci probíhající zimní přípravy utkali s Kuřimí. V rámci 4. kola Artízia Cupu porazili svěřenci trenéra Hajského po brankách Hansla, Zouhara, Pospíšila a Vašáka poslední celek tabulky krajského přeboru 4:3.

4.kolo, Artézia Cup , 17. února 2013, FK Blansko - FC Kuřim

4:3

FC Kuřim

Poločas: 2:2
Branky: 32. Hansl, 37. Zouhar, 60. Pospíšil, 82. A. Vašák - 18., 28., a 70. Kuldan

Začátek patřil Blansku. V 8. min. po přesném pasu Müllera šel sám na bránu Bubeníček, ale nepodařilo se mu prostřelit brankáře. O pět minut později prošel do vápna Nečas, v zakončení se mu však nevedlo podle představ.

V 18. min. po naší ztrátě uprostřed hřiště podnikl soupeř rychlý brejk, který přetavil v úvodní branku utkání Kuldan - 0:1.

Ve 28. min. se Kuldan opět střelecky prosadil, tentokrát se mu pořadilo zužitkovat přesný centr svého spouhráče z pravé strany - 0:2.

Do poločasu Blansko dokázalo skóre srovnat. Nejprve ve 32. min. po levé straně prošel Pospíšil a po jeho pěkném centru vsítil Hansl hlavou branku - 1:2. Ve 37. min. se ve velkém vápně dostal k odraženému míči Zouhar a přesnou střelou překonal brankáře Kuřimi - 2:2.

Po změně stran, konkrétně v 60. min., kombinační akci gólově zhodnotil přesnou střelou Pospíšil - 3:2.

O deset minut později se Kuřimi podařilo srovnat, když hattrick dovršil Kuldan - 3:3. Poté měli Blanenští několik solidních možností zásluhou Nečase, Pospíšila a Pokorného, ale scházela jim lepší finální fáze.

Necelých deset minut před koncem opět po kombinaci prošel po pravé straně Pospíšil, následný zpětný centr přetavil ve vítěznou branku A. Vašák - 4:3.