Karviná B

Karviná B

Vložené středeční přátelské utkání s Kunštátem splnilo svůj charakter pro širší kádr A-mužstva. Blanenští na hřišti v Lysicích porazili Kunštát 2:3.

přátelské utkání , 24. srpna 2022, FK Kunštát - FK Blansko

FK Kunštát

Branky: Kapur 2 (1 z pen.), Kanga (pen.)

-

Nešetřil - Adamec, Šíp, Pernica, Kamenský - Crhan, Chloupek, Psota, Rajčinec - Kanga, Kapur

Blanenští sehráli přípravné utkání s Kunštátem, které sloužilo pro větší herní vytížení širšího kádru A-týmu. Tým tedy do Lysic odcestoval pouze se základní jedenáctkou a odehrál celé utkání bez střídání. Mimo známé tváře A-mužstva nastoupil dorostenec Tomáš Pernica a v útoku se představil testovaný Kanga, který vstřelil gól z pokutového kopu. Další dvě branky obstaral Miloš Kapur a blanenští tak zvítězili poměrem 2:3.