Ústí n. L.

Blansko

2:1

Blansko

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Ústí n. L.

Blansko

2

1

vs

Blansko

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
Dvaadvacáté kolo F:NL se hlásí o slovo. Na Mlýnskou přijíždí šestý tým soutěže - MFK Chrudim. Hostující tým už sedmkrát v řadě venku nepohrál, v celkovém součtu má ale sérii čtyř zápasů bez výhry. Blansko je na tom podobně, neboť čtyři zápasy v řadě prohrálo. Kdo zvítězí v souboji o cenné body? Utkání začíná ve středu v 17:00 a sledovat jej můžete prostřednictvím portálu onlajny.com.

Chrudim v současném ročníku F:NL podává kvalitní výkony, které jí postrčily až současnou šestou příčku tabulky. Svěřenci Jaroslava Veselého si však v posledních kolech počínají podobně jako Blansko. Z posledních pěti utkání vytěžila Chrudim jen o bod více a dá se očekávat tvrdý boj o každý metr hřiště. Pokud však Chrudimským něco opravdu jde, tak jsou to zápasy na venkovních hřištích. Poslední prohru na hřišti soupeře utržila Chrudim v sedmém kole v Líšni, od té doby venku nejhůře remizovala.

Chrudim patří k nejlépe bránícím týmům soutěže. V jednadvaceti utkáních inkasovali chrudimští fotbalisté pouze 21 branek, což z nich dělá třetí nejlepší obranu v lize. Nejlepším střelcem středečního soupeře Blanska je s dvanácti góly Ladislav Mužík, který zároveň vede tabulku střelců celé soutěže. V bráně Chrudimi se točí dvojice Mrázek - Zíma. Více zápasů odchytal prvně jmenovaný, který v nich získal šest čistých kont.

Blansko bude určitě chtít přerušit svou sérii proher. V posledních pěti duelech zvítězili svěřenci Martina Pulpita jen jednou a díky tomu se octli v sestupovém pásmu soutěže. Poslední duel odehrálo Blansko na půdě lídra z Hradce Králové a notně favoritovi zatopili. Útok domácích fotbalistů nedokázal překonat obranný val Blanska a o osudu utkání rozhodla až situace ze závěru poločasu, kdy sporně nařízenou penaltu proměnil Dvořák.