Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

V rámci 9. kola MSFL zajíždějí fotbalisté FK Blansko k dalšímu utkání na půdě soupeře. V sobotu se střetnou na Orelském stadionu v Uherském Brodě proti místnímu ČSK. Domácí zatím drží 15. místo tabulky s devíti body na kontě za 2 výhry (Hlučín, Bohunice), 3 remízy (Slovácko B, Rosice, Zlín B) a 4 porážky (Uničov, Start Brno, Karviná B, Hranice). V zájemných střetnutích se daří blanenským, neboť z posledních 5 utkání vyhráli hned čtyřikrát. Naposledy se svěřenci trenéra Zdeňka Šebesty tříbodového importu nedočkali ani v Hranicích na Moravě, kde v páteční předehrávce 8. kola MSFL prohráli 0:3. Zároveň Brod zatím vstřelil za 9 zápasů pouhé 4 branky, což je nejméně ze všech týmů MSFL. Zda si domácí rozšíří své střelecké tabulky můžete sledovat v sobotu od 15 hodin přímo na Orelském stadionu nebo prostřednictvím portálu Onlajny.cz.

Autor - Adam Přikryl