Pohodovým rozdílem si poradilo Blansko, které doma přivítalo Frýdek-Místek. Jak utkání viděl trenér Petr Vašíček a v čem podle něj měli jeho svěřenci navrch?

„Je těžké výsledek hodnotit. Myslím si, že v prvním poločase jsme nebyli špatní, ale musíme brát, že Frýdek-Místek měl čtrnáct dnů bez tréninku,“ uvažoval Vašíček. Podle něj bylo znát, že protivník neměl možnost být pospolu a připravovat se.

„My jsme se však na to připravili, chtěli jsme dát rychlý gól a co nejdříve soupeře fyzicky udolat,“ popisoval kouč. Celý rozhovor sledujte níže.

Autor: Tadeáš Mima
Foto: Filip Ježek