1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Start Brno

Hlučín

02.11.2024 | 14:00

Start Brno

Hlučín

02.11.2024 | 14:00

Benfiku v sobotu čeká předposlední domácí utkání podzimu a bude chtít odčinit debakl z Moravského Krumlova. Soupeřem jí bude mužstvo Soběšic, které zažívá velmi povedený podzim. Soběšice v loňské sezóně vybojovaly 28 bodů, což stačilo na 12. místo v tabulce. Letos však fotbalisté Soběšic uhráli už 19 bodů a aktuálně drží 4. místo se ztrátou pouhých 2 bodů na druhou pozici. Mužstvo svými góly táhne především Martin Malý, letní posila z Kuřimi, která už stihla zapsat 7 přesných zásahů. O síle Soběšic kromě postavení v tabulce svědčí i fakt, že dokázaly zvítězit 3:2 v Moravském Krumlově. Není tedy třeba dodávat, že Benfiku opět čeká těžká práce. Utkání na Mlýnské startuje v 10:00!

Autor: Zdeněk Veselý ml.