Karviná B

Karviná B

Páteční duel v Hodoníně znamená poslední venkovní klání letošní sezóny Moravskoslezské fotbalové ligy. Blanenští se představí na jihu Moravy proti soupeři, kterému na podzim na domácím pažitu podlehli 0:2. Domácí Hodonín drží poklidný střed tabulky, kde na 8. místě tabulky zaznamenali 47 bodů. V posledním duelu porazili v přestřelce 4:3 Hranice, které válčí o udržení v soutěži. Blanenští si však mohou oddechnout, neboť souhra pozitivních výsledků na ostatních stadionech v minulém kole zaručila, že se družstvo trenéra Vorlického udrží mezi třetiligovou smetánkou i pro sezónu 2024/2025. "Dnešní bod pro nás může mít cenu zlata," hodnotil Jiří Vorlický výsledek utkání s Frýdkem, který minulý týden skončilo remízou 2:2. Jeho slova se tak naplnila. Poslední venkovní duel ročníku však chtějí hráči zvládnout a motivací pro ně bude vstítit branku, na kterou v Hodoníne čekají více než 180 minut herního času. Utkání v Hodoníně startuje v pátek v 17:30.

Autor - Adam Přikryl