Ostrava

Jihlava

23.10.2020 | 18:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Středeční odpoledne nabídne ve Valašském Meziříčí dva duely 25. kola Moravskoslezské dorostenecké ligy, kterých se bude účastnit FK Blansko. Starší dorost vstoupí do utkání v 14:30 hod., mladší pak v 16:45 hod. Přivezou obě naše dorostenecké kategorie body za výhru?
V obou kategoriích se soupeř Blanska nachází na posledním místě a především ve starším dorostu jsou naši hráči favority utkání. Blanenský tým se potýká s marodkou, nicméně svou sílu bude chtít jistě ukázat a udržet skvělé 4. místo v soutěži. V mladším dorostu půjde o souboj předposledního týmu s posledním, tudíž jsou šance na úspěch velmi otevřené. Chladné a deštivé počasí může duely jistou mírou zkomplikovat, ale doufejme, že si s těmito podmínkami blanenští hráči poradí.