B l a n s k o - Dělbou bodů skončilo domácí utkání fotbalistů FK Blansko s předposledním týmem tabulky Tatranem Bohunicemi. Průběh utkání zhodnotil tradičně trenér Jiří Hajský.
Blanenští utkání zahájili aktivně, ale po inkasované brance jejich hra uvadla. „První poločas z naší strany vypadal, jako bychom byli někde na pohřbu. Náš projev byl mrtvý, i když do inkasované branky jsme hráli prakticky pouze my. Soupeř se dopředu v úvodu příliš netlačit, což v klucích asi vyvolalo dojem, že utkání bude jednoduché. Soupeř se dostal do vedení po sérii dvou chyb, kdy jsme akci nejprve nepřerušili taktickým faulem a následně jsme ve vápně neobsadili hlavičkujícího hráče. Od toho momentu na nás padla deka a zbytek prvního poločasu jsme odehráli v útlumu. S nepříznivým výsledkem jsme se samozřejmě nechtěli smířit, protože soupeř se mohl bodově přiblížit,“ hodnotil vývoj zápasu blanenský kouč.

Ten do druhého poločasu provedl dvě změny v sestavě a u některých hráčů změnil jejich pozici na hřišti. Ze hry stáhl obránce Robina Buchtu a záložníka Jana Horáčka. Místo nich na hřiště vyběhl třetí útočník Ladislav Hansl a záložník Tomáš Zouhar. Z postu defenzivního záložníka se do středu obrany stáhl Jakub Šplíchal, David Müller zaujal pozici levého obránce. „Druhý poločas už jsme vše vsadili na jednu kartu, hráli jsme na tři útočníky, přehodili jsme posty v záloze i v obraně. V podstatě se pak hrálo na jednu branku, ale další gól už nám tam bohužel nepadl,“ dodal Jiří Hajský.