Karviná B

Karviná B

Blanenští fotbalisté zakončí náročný úvodní týden zápasem s nováčkem MSFL z Bohunic. Utkání se odehraje opět na hřišti ve Vavřinci, tentokráte od 11:00. Dle slov trenéra Vorlického by měli dostat větší herní prostor hráči, jenž neměli proti Vyškovu takovou minutáž. Bohunice zahájily přípravu na novou sezónu již v pátek 7. července a hned druhý den nato se utkaly se Znojmem. Ve vyrovnaném utkání se z vítězství 1:0 radovali fotbalisté Znojma. Druhý zápas sehráli bohuničtí, stejně jako Blansko, ve středu 12. července, kdy podlehli Rosicím na jejich hřišti 2:3.