Karviná B

Karviná B

Náročný program fotbalistů Blanska pokračuje a po prohrané bitvě se Slováckem jdeme v sobotu opět do boje. Zajíždíme v rámci 29. kola soutěže do dalekého Frýdlantu nad Ostravicí. Frýdlantský tým se aktuálně drží na posledním místě tabulky se ziskem 25 bodů a na pásmo, které odděluje týmy od sestupu (za předpokladu pádu 4 celků), ztrácí 4 bodů. Rozdíl mezi 15. - 18. celkem je však pouze čtyřbodový a o sestup se tak bude bojovat do poslední chvíle. Frýdlantští mají stejnou negativní šňůru jako Blansko - tedy 3 prohraná utkání v řadě (2:3 Bohunice, 2:3 Hranice, 0:1 Zlínsko). Nejlepší kanonýři soupeře jsou dva - devítigólový David Kedroň a osmigólový Jakub Teplý. Blanenští odehráli na Údolní ve středu vložené kolo se Slováckem, ve kterém soupeři podlehli 0:2, i přes početnou marodku. Výkonu si i přes porážku cenil kouč Jiří Vorlický, věřme tedy, že v sobotu na výkon tým naváže a z Frýdlantu odveze body. Utkání začíná v 17 hodin.

Autor - Adam Přikryl