Karviná B

Karviná B

FK Blansko v pátečním utkání s Tatranem Bohunice (1.9. 2023) podpoří neziskovou organizaci Dům pro Julii.

Nezisková organizace Dům pro Julii pomáhá rodinám s péčí o nevyléčitelně nemocné děti. Tým zdravotních sester a pečovatelů jezdí do rodin a pomáhá rodičům odpočinout si od náročné péče a předcházet tak vyčerpání a vyhoření. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ve spolupráci s městem Brnem budují v Brně dětský hospic, první zařízení tohoto typu v České republice. Bude se jednat o místo, které poskytne širokou škálu služeb dětské paliativní péče a stane se místem, kam se budou moci rodiny v této složité životní situaci obrátit.

Více informací se dočtete na dumprojulii.com.

Zástupci Domu pro Julii budou přítomni na pátečním utkání FK Blansko s Tatranem Bohunice. Bližší informace přineseme v následujících dnech.

Případní zájemci mohou podpořit Dům pro Julii prostřednictvím tohoto QR kódu: