Ostrava

Hradec Králové

28.10.2020 | 14:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - A tým FK Blansko odehraje příští domácí utkání 3. kola Moravskoslezské ligy proti dalšímu aspirantovi na postup do 2. ligy Uničovu v sobotu 20. srpna od 16:30.
Díky opětovné rekonstrukci hrací plochy na stadionu na Údolní a nemožnosti využít i druhého stadionu na Mlýnské, kde kabiny prochází kompletní rekonstrukcí a realizuje se výstavba umělého trávníku, došlo k dohodě s vedením Rájce-Jestřebí. Utkání se bude hrát na stadionu FK Rájec-Jestřebí (Sportovní 603, Rájec-Jestřebí).

Vedení FK Blansko touto cestou děkuje vedení Rájce-Jestřebí za poskytnutí náhradního hřiště. Zároveň touto cestou srdečně zve všechny příznivce klubu z Blanska a širokého okolí na utkání proti Uničovu, který patři dlouhodobě k nejlepším týmům v MSFL. Před zápasem proběhne poděkování Petru Švancarovi, který v minulé sezóně výrazně dopomohl k zisku divizního titulu a k postupu do Moravskoslezské ligy. I vzhledem k vítězství 3:0 v Mohelnici se očekává vysoká návštěva. Z tohoto důvodu prosíme, aby diváci dorazili na utkání s časovým předstihem.

Za vedení FK Blansko
Ing. Jiří Crha, předseda klubu