Karviná B

Karviná B

Dnes v pondělí 10. července v 17:00 zahájili blanenští fotbalisté přípravu na novou sezónu na hřišti ve Vavřinci. Tréninku se zúčastnili stávající hráči A-mužstva, hráči B-týmu, navrátilci z hostování a několik testovaných hráčů. Další hráči se připojí v průběhu týdne. Celkem měl trenérský štáb k dispozici 21 hráčů a 4 brankáře.

Úvodní trénink byl ve znamení kondičních her, brankářům se tradičně věnoval Jaromír Piták, který své svěřence nešetřil. Přítomen byl i zraněný Dominik Blažík, který na své spoluhráče dohlížel očima trenéra.

První týden přípravy bude pro blanenské fotbalisty velmi náročný. Již zítra je čeká dvoufázový trénink, ve středu utkání s Vyškovem, ve čtvrtek opět dvoufázový trénink, v pátek "pouze" odpolední trénink a náročný blok zakončí sobotní zápas s Bohunicemi.

O změnách v kádru vás budeme průběžně informovat.

Autor: Zdeněk Veselý ml.