Karviná B

Karviná B

Blanenský klub připravuje tým na novou sezónu a hostování Filipa Holmana bylo změněno v trvalý přestup!

"V průběhu jara jsme změnili v trvalý přestup i hostování Ondry Šedivého, totéž bychom chtěli udělat i u některých dalších hráčů. Snahou je mít základní kostru týmu složenou z kmenových hráčů Blanska, abychom mužstvo stabilizovali a do budoucna snížili fluktuaci hráčů po skončení každé části sezóny," vyjádřil se po sezóně k trvalému přestupu Tomáše Černého předseda klubu Mgr. Zdeněk Veselý.

Jak avizoval, tak se skutečně i děje. Vedení klubu se totiž dohodlo se Zbrojovkou Brno a hostování záložníka Filipa Holmana bylo změněno v trvalý přestup do Blanska! Filip Holman patří k základním pilířům mužstva, v uplynulé sezóně byl druhým nejvytíženějším blanenským mužem (o pouhých 8 minut), navrch přidal 3 branky a 4 asistence.

Skvělá zpráva pro blanenské mužstvo!

Filipe, ať se Ti u nás daří minimálně stejně tak jako v loňské sezóně!

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.