B r n o / B l a n s k o - Až v posledním zápase základní části si vybojoval výběr Jihomoravského krajského fotbalového svazu U14 postup na finálový turnaj letošního ročníku Mezikrajské soutěže. Svěřence trenérů Dvořáka, Zlámala a Šustra čekají v úterý a ve středu na hřišti pražské Aritmy souboje s výběry Moravskoslezského KFS, FS Praha a Středočeského KFS.
V loňském roce obsadil výběr JmKFS U14 na celostátním finále čtvrté místo, rok před tím dokonce zvítězil! Pohár za první místo dovezla parta kolem střelců Antonína Ruska a Martina Zikla. Jak s povede výběr v letošním finále?

Finálový turnaj Mezikrajské soutěže U14

Stadion Aritma Praha, 26. a 27. května
Úterý 26. května 2015
10:00: Jihomoravský KFS – Moravskoslezský KFS