Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Minulou sobotu se v Blansku konal již 20. ročník Půlmaratonu Moravským krasem. Této v našem městě významné sportovní a kulturně-společenské akce se zúčastnil také A tým FK Blansko.
Blanenští fotbalisté totiž vzali přípravu na souboj s vedoucím týmem tabulky velmi poctivě. V sobotu dopoledne absolvovali na stadionu na Mlýnské tréninkovou jednotku. Poté se již přesunuli do dějiště Půlmaratonu, kde od 12:30 absolvovali lidový běh na 800 metrů. „Chtěli jsme nasimulovat čas zápasu, abych kluky pak nemusel probouzet. Po běhu jsme měli ještě společný oběd a poté jsme se rozešli a těšili se na nedělní utkání,“ uvedl k sobotnímu programu mužstva trenér Kugler.

Také on se společně s předsedou klubu Jiřím Crhou a s vedoucím mužstva Františkem Fialou postavil na start lidového běhu. „Město podle mě dělá velmi dobře, že tuto akci každoročně pořádá. Chtěli jsme jako klub ukázat sounáležitost a proto jsme se lidového běhu aktivně zúčastnili," doplnil lodivod blanenské střídačky.ReportážFoto: Boris Hasa, http://blansko.sportujsnami.cz/