Ústí n. L.

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Fotbalový klub Blansko reaguje na možnost vpuštění části diváků do ochozů stadionu. Vzhledem k parametrům stadionu neumožňuje aktuální situace vpuštění diváků. Více informací naleznete níže.

Maximální počet všech osob přítomných v hledišti nesmí přesáhnout 10 % kapacity sedících diváků. Do celkového počtu se tak započítává jak pořadatelská služba, tak přítomní novináři, zástupci hostujícího a domácího klubu a LFA.

Vzhledem ke kapacitě na sezení (520 diváků) na stadionu na Mlýnské, se do povoleného počtu 52 osob vměstná právě povinná pořadatelská služba a akreditovaní novináři, zástupci hostujícího klubu a LFA.

Klubu tak nezbývá kapacita pro vpuštění alespoň držitelů permanentních vstupenek. Věříme však, že v dohledné době přijde další možnost zmírnění opatření a na stadion se podívají alespoň držitelé permananetních vstupenek.