Karviná B

Karviná B

V pátek 4.8. 2023 společně vstupujeme do nového ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy! Blanenský klub dává na vědomí fanouškům, že budou mít možnost zakoupit si celosezónní permanentní vstupenku.

Cena permanentní vstupenky zůstává stejná jako v loňské sezóně, tedy 800 Kč. A-mužstvo sehraje v rámci MSFL 17 domácích utkání, permanentní vstupenka navíc platí i na zápasy našeho B-mužstva, které většinu domácích zápasů sehraje na domácím hřišti (UT Mlýnská) až v jarní části sezóny (rozpis na webu v sekci B-tým).

Jednorázová cena vstupného zůstává stejná jako v minulé sezóně:

A-tým, MSFL:
  • Dospělí 60,-
  • Ženy a děti do 150 cm ZDARMA
B-tým, 1.B třída:
  • Dospělí 30,-
  • Ženy a děti do 150 cm ZDARMA

Prosíme případné zájemce o permanentní vstupenku, aby nás kontaktovali na telefonním čísle +420 733 154 834.

Autor: Zdeněk Veselý ml.