Karviná B

Karviná B

Dnes slaví své třiašedesáté narozeniny starosta města Blanska a bývalý předseda FK Blansko pan Jiří Crha!

Jiří Crha působil ve funkci předsedy klubu od srpna 2014 do února 2020, kdy na svůj post rezignoval z důvodu velkého pracovního vytížení spojeného s pozicí starosty města. Fotbalu v Blansku obětoval mnoho času a energie, čehož si dnes málokdo váží. Zaslouží si však opravdové uznání. Blanenský fotbal, stejně jako ostatní sporty v Blansku, i nadále podporuje.

Pane Crho, za celý klub Vám přejeme všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně pevné zdraví, plno štěstí, pracovních úspěchů a osobní pohody!

FOTO: FB Jiřího Crhy