Karviná B

Karviná B

Dnešní den byl stanoven jako nejzazší termín pro zadávání hlášenek týmů MSFL, které mají mimo jiné přímou vazbu na termíny zápasů jednotlivých týmů. Fotbalisté Blanska tedy již znají rozpis podzimní části sezóny 2023/24.

Svěřenci kouče Vorlického z úvodních 6 kol sehrají hned 5 zápasů v PÁTEK. Tento hrací den se tedy týká prvních 3 domácích utkání s Rosicemi, Hlučínem a Bohunicemi.

Kompletní rozpis zápasů našeho týmu v MSFL je již aktualizován na webu Zápasy → MSFL.

Zároveň bylo již dohodnuto místo posledního přátelského utkání s Velkým Meziříčím. Zápas bude sehrán na Vysočině na hřišti Borů. Dnešní utkání s Bzencem ve Vavřinci je tedy posledním "domácím" zápasem před zahájením soutěžního ročníku.

Autor: Zdeněk Veselý ml.