Poslední návrat k minulému kolu MSFL udělal Tomáš Machálek. Kapitán fotbalistů Blanska zhodnotil pocity ze zápasu i celkovými výkony v soutěži, kde Jihomoravanům momentálně patří sedmé místo.

Ukázalo utkání v Kroměříži, že domácí mají po právu ambice na postup?
Kroměříž to dokazuje dlouhodobě. Má zázemí a veškeré podmínky k postupu do vyšší soutěže. Pokud ale budou mít zájem postoupit i juniorky ligových mužstev, budou to mít těžké.

Jak jste spokojen s výkonem týmu, kdy jste se oklepali z první půle a v druhé jste byli rovnocenným soupeřem?
Jsme trošku mužstvo dvou poločasů, jak tomu bylo již v předchozích utkáních. Z menší korekce skóre však radost mít nemůžeme.

Za Kroměříž hraje Claude Lhotecký, jenž v minulém ročníku působil v Blansku. Byla tam nějaká rivalita?
Claude je super kluk a určitá rivalita tam je vždycky. Proběhla ovšem spíše u kluků, kteří se s ním znají ještě z mládeže.

Co říkáte na dosavadní výkony týmu a pozici v tabulce MSFL?
S dosavadním průběhem sezóny můžeme být spokojeni. Těžko se to říká zrovna po prohře, ale rozhodně jsme lákavým mužstvem nejen pro diváky, ale i pro skauty týmů z vyšších soutěží.

Do konce podzimu zbývají čtyři zápasy, z toho tři doma. Máte nějaký vzkaz pro fanoušky?
Čekají na čtyři náročné duely, hlavně ty na domácí půdě musíme nejen kvůli divákům zvládnout. Nebude to lehké, nicméně doma musí zůstat všechny body!

Autor: Fanklub FK Blansko