B l a n s k o - Úvodní trénink blanenských fotbalistů. V tomto rytmu se odehrál pondělní podvečer, během kterého byli hráči seznámeni se změnami v blanenském klubu.

Blanenským skončila sezóna předčasně a tak i předčasně zahájili letní přípravu. Na úvodním tréninku se trenérské dvojici Machala - Kasálek hlásilo více než 20 hráčů, kteří se s vervou zapojili do přípravy na nový ročník. Bohužel muselo sportovní vedení Blanska oželit několik Slováků ve svých barvách, neboť se jim nepodařilo překročil státní hranice.

Blansko se postupně připravuje na nový ročník. Složitější to mají hráči v tom, že neví, jakou ligu budou hrát. Ve hře je stále postup do FNL, ale také setrvání v MSFL. První zkouška čeká fotbalisty Blanska už zítra od 17:30 proti Vrchovině.