Rok 2020 se bude muset obejít bez tradiční akce. Pořadatelé Memoriálu Dana Němce se v letošním roce rozhodli neuspořádat fotbalový turnaj, který byl již stálicí blanenské sportovní scény.

Pořadatelé nechtějí vzhledem k aktuální situaci v zemi zbytečně připravovat akci, která by mohla být krátce před jejím začátkem značně omezena, nebo dokonce zrušena.

23. ročník Memoriálu Dana Němce se tak přesouvá na rok 2021, ve kterém se klub FK Blansko ve spolupráci s rodinou Němcovou znovu pokusí dostat do Blanska co nejzvučnější jména.