V y š k o v / B l a n s k o - Dalšího výborného umístění dosáhli Mladší žáci FK APOS Blansko. Na halovém turnaji ve Vyškově obsadili svěřenci trenéra Šenkeříka druhé místo, když ve finále těsně podlehli 1. FC Brno, které dokázali ve skupině porazit.
Na velmi silně obsazený turnaj jsme odjeli v neděli 17. 1. 2010 do krásné haly ve Vyškově. Naši kluci se umístili na velmi pěkném druhém místě. Základní skupinu suverénně vyhráli bez ztráty bodu, i když během turnaje naráželi na soupeře z vyšších soutěží. Mužstvo hrálo sehraně a prohrálo jediné utkání - ve finále s 1 FC Brno, které v prvním zápase ve skupině přesvědčivě přehráli.

Při absenci Součka a Maňouška (odjeli se školou na hory) zbytek mužstva pod vedením kapitána Louly opět přesvědčil. Je zbytečné se opakovat při hodnocení v rámci předchozích turnajů a zápasů - je to prostě v současné době tým s velkým T. Jako trenér opět smekám a doufám v další krásné fotbalové zážitky a úspěchy!

Zápasy ve skupině:

Sestava:
brankáři: Matuška, Hemzal
1. čtverka: Loula(C), Blažek, Zemach, Šíbl
2. čtverka: Vintr, Kohút, Študent, Zmeko O.
3. čtverka: Závodný, Sedlák, Zmeko D. + brankáři Matuška a Hemzal

Foto z turnaje naleznete zde: http://www.fkblansko.cz/fotogalerie.asp?..

Na stránkách mladších žáků http://www.fkblansko.estranky.cz/ naleznete setřih z turnaje.